Ceník

Kosmetický Salon Terezy Hejmaly v Brně.

Biologique Recherche se snaží pochopit signály, které vaše pokožka vysílá, aby bylo možné zdokonalit protokoly ošetření pro každý Skin Instant©. Každý z protokolů pěče o pleť je navržen specificky jako reakce na personalizovanou dermo-kosmetickou diagnózu.

Náš salon spadá do kategorie Biologique Recherche Centre Expert. Nejrychlejší způsob objednání je v našem rezervačním systému. (V případě telefonického objednání se může stát, že mne zastihněte při práci a nebudu se Vám moci věnovat.)

Při zrušení objednávky méně než 24 hodin před rezervovaným termínem vám může být účtován storno poplatek ve výši 500 Kč. Pokud potřebujete změnit objednávku, volejte prosím včas na: 739 294 431. Děkujeme za pochopení.

První návštěva s konzultací

120 minut / 2000 Kč

Nejvhodnější kosmetické ošetření pro vás vybíráme při návštěvěna základě stavu Vaší pleti.

Začínáme…

90 minut / od 1850 Kč do 2200 Kč

  • pro úpravu mazotoku ošetření detoxikuje mastné Skin Instants náchylné k akné
  • hydratační a pleť obohacující ošetření
  • pro citlivou pokožku
  • Péči vám doporučíme dle daného stavu pleti.

Dopřej si…

90 minut / od 2200 Kč do 2500 Kč

Ošetření, která regenerují, detoxikují, hydratují, vyhlazují , stimulují epidermis, exfoliují a okysličují tkáně pokožky u všech Skin Instants©. Zanechává pokožku vyhlazenou, vyrovnanou, hydratovanou, zpevněnou, rozzářenou a kontury obličeje jsou obnoveny. Péči vám doporučíme dle daného stavu pleti.

Odměň se…

90 minut / od 2400 Kč do 2900 Kč

Nabízíme cílená ošetření pro liftingový efekt. Dokonalé zpevňující a tonizující ošetření pro povadlé Skin Instants© bez struktury a tonusu. Rysy a kontury obličeje, krk a dekolt jsou opět vypnuté a lépe definované a jejich pokožka restrukturalizovaná. Péči vám doporučíme dle daného stavu pleti.

Když ruce nestačí…

90 minut / od 2600 Kč do 3200 Kč

Nabízíme přístrojová ošetření, která nám pomohou zapracovat naše produkty hlouběji do kůže a tím urychlujeme proces obnovy, regenerace a revitalizace pokožky. Dochází k liftingovému a zpevňujícímu efektu. Přístroj vám doporučíme dle daného stavu pleti.

* MASÁŽ RUKOU

450 Kč

Za použití produktů Biologique Rechérche ruce exfoliujeme a provedeme jemnou tlakovou masáž, která podporuje zprůchodnění energetické dráhy. Masírují se celé ruce, až po paže, pro celkové uvolnění.

* VYŽIVENÉ A PLNÉ RTY

580 Kč

Okamžitě viditelně vyhlazuje a vyplňuje rty a jejich kontury. Obohacená o reparační aktivní ingredience, tato bio celulózová maska efektivně podporuje regeneraci pokožky a redukuje poškození rtů. Její složení obohacené o hydratační aktivní ingredience, které poskytují efekt vyplnění a zároveň redukují pocit diskomfortu. Rty jsou stimulovány, vzhled jemných linek okolo rtů způsobených dehydratací je zmírněný a rtů se navrací objem a pružnost.

* OČNÍ OKOLÍ

650 Kč

Náplasti Défatigants jsou předimpregnované složením obohaceným o aktivní složky proti otokům, proti tmavým kruhům a proti vráskám. Jeho přirozená biocelulózová podpora a jeho „“pinch“ tvar dokonale přilnou k očnímu obrysu pro globální a efektivní ošetření. Okamžitě jsou redukovány otoky, pleť je vyhlazená a jemné linky jsou méně viditelné pro odpočatý vzhled. Doporučuje se k ošetření unavené pleti s otoky pod očima.

* ŠVÝCARSKÝ ZÁBAL NA NOHY

850 Kč

Bez skalpelu, frézek a také bez namáčení. Díky speciálnímu zábalu jsou za pouhých 15 minut nohy jako ze škatulky, zbavené otlaků, mozolů a popraskané kůže.

* REMODELING FACE MACHINE

550 Kč

Elektro mio stimulace spočívá v aktivování svalových kontrakcí pomocí elektrických impulzů. Impulzy jsou generovány zařízením a pomocí elektrod dovedeny až k pokožce. Impulzy napodobují nervové impulzy z centrálního nervového systému a způsobují kontrakci svalů.

* PODBRADOVÝ PÁS

600 Kč

Umožňuje lifting a restrukturalizaci specifických oblastí spodní částí tváří, oválu obličeje a krku. Má silný vyhlazující a tonizační účinek, který má okamžitý a trvalý liftingový efekt. Zlepšuje kvalitu epidermis a zvyšuje svalový tonus.

* STUDENÁ PLAZMA

650 Kč

Sterilizuje pokožku a ničí bakterie a plísně. Odstraňuje odumřelé buňky, regeneruje kožní tkáň a odbourává oxidační stres. Hojí podrážděnou pokožku a chronické kožní nemoci a stimuluje vytvoření nových kožních kapilár. Hojení akné, redukuje pigmentové skvrny a rozjasňuje pleť

120 minut / od 2100 Kč do 2900 Kč

Objednání na masáže pouze telefonicky 739 294 431
Nechejte Vaše povinnosti stranou a ponořte se do zábalu relaxace. Užijte si relaxační koupel s malým občerstvením a chvilkou klidu jen pro Vás. Následuje výběr vhodného ošetření.

Ošetření, které začíná hloubkovou masáží břicha a těla. Toto ošetření vám přináší pocit harmonie a pohody.

Exfoliační a revitalizační ošetření. Zanechá pokožku vašeho těla jemnější, vyrovnanější a hydratovanou.

Čistící a detoxikující ošetření. Podporuje eliminaci toxinů a pomáhá zlepšit mikrocirkulaci.

Drenážní ošetření, které modeluje kontury vašeho těla a redukuje celulitidu.

Zpevňující a tonizující ošetření. Textura pokožky je vyhlazená a vaše tělo znovu vymodelované.

Vyberte si

Naše služby