Ceník

Kosmetický Salon Terezy Hejmaly v Brně.

Náš salon spadá do kategorie Biologique Recherche Centre Expert. Nejrychlejší způsob objednání je v našem rezervačním systému ZDE. V případě telefonického objednání se může stát, že mne zastihněte při práci a nebudu se Vám moci věnovat.

V případě zrušení objednávky méně než 24 hodin před rezervovaným termínem vám může být účtován storno poplatek ve výši 500 Kč. Pokud je třeba změnit objednávku, volejte prosím včas. na tel.: 739 294 431. Děkujeme za pochopení.

Ceník – kosmetická ošetření v salonu TH

Nejvhodnější kosmetické ošetření pro vás vybíráme při návštěvěna základě stavu Vaší pleti.

Základní ošetření
Kosmetické oštření Vám doporučíme v salónu, dle daného stavu pleti. (Odlíčení, wellcome masáž,vyrovnání pH, hloubkové čištění, barvení obočí, maska, kokteil ze sér a krém dle typu Skin Instants.)
90 minut / 1560 Kč
Ošetření aknózní pleti s čištěním
Manuální čištění pleti, odstranění odumřelé kůže, čistící maska, regenerační séra a krém.
90 minut / 1680 Kč
Rozjasňující a hydratční ošetření
Redukce trans-epidermální ztráty vody, zjemnění pleti, ochranná bariéra před dehydratací pleti. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 1780 Kč
Citlivá pleť se sklony k Rosacea Couperose
Redukce zarudnuté pokožky a krevního průtoku, zpomlení utváření nových kožních cévek, zklidnění a ochrana před zánětlivými procesy, zklidnění svědění. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 1870 Kč
Peeling – sjednocující ošetření P50 Visage
Nestejnorodá pigmentace, exfoliuje a podporuje buněčnou regeneraci, vyhlazuje drobné povrchové nedokonalosti. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2000 Kč
Regenerační péče Vernix – druhé narození pleti
Chrání, regeneruje a revitalizuje, optimalizuje hydrataci pleti, posiluje ochrannou bariéru epidermis, vyhlazuje a zjemňuje. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2020 Kč
Ošetření pigmentových skvrn s masque PIGM 400
Okamžité rozjasnění pleti,sjednocuje odstín a redukuje nepravidelnosti pleti, redukce existujících pigmentových skvrn, působí proti vol.Radikalum,bojuje proti buněčnému stárnutí. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2110 Kč
Liftingové, tonizační ošetření MC110
Vyplňuje vrásky a jemné linky, vyhlazuje, zjemňuje, zlepšuje epidermální funkce a hydratuje. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2250 Kč
Restrukturalizační a zpevňující ošetření LIFT C.V.S
Lifting a vyhlazení obličeje s peelingovým účinkem, hluboká hydratace. Čistící protiaknózní účinek, posílení cév. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2360 Kč
Enegrizující a tonizační ošetření SOIN BIOVECTEUR MARINE
Vyhlazuje hluboké vrásky, prevence proti stařeckým skvrnám a jejich redukce – devitalitovaná, vrásčitá, unavená pleť. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2360 Kč
PEELING AUX ACIDES DE FRUITS +PIGM
Působí do hloubky a podporují buněčnou regeneraci intenzivně exfoliuje epidermis. Složení je bohaté na AHA, BHA a PHA, pomáhá vylepšit/pročistit epidermis čímž zlepšuje její vzhled a celkový pocit z pleti.
90 minut / 2300 Kč
Okysličující a tonizační Booster VIP 02
Luxusní okysličující a vyrovnávací ošetření, rychlá regenerace pleti, okamžitý lifting obličeje, hluboce hydratuje epidermis. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2200 Kč
Hloubková hydratace,lifting, push-up efekt LE SOIN LISSANT
90 minut / 2530 Kč
Kosmetika s Remodeling Face
Tvaruje obličej, krk a dekolt, redukuje kruhy kolem očí a tonizuje oční víčka, aby oči vypadaly větší, zlepšuje kvalitu pokožky a odstín, liftingový efekt je ohromující.
90 minut / 2500 Kč
Intenzivní lifting, vyhlazující a vypínací ošetření FÉERIE
Rychlá regenerace pleti, tonizace a hydratace, vyplňuje vrásky a jemné linky, osvěžuje a sklidňuje pleť – silná pleť s otevřenými póry, unavená a mdlá. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2550 Kč
Triple LISSANT
Urychluje obnovu buněk a optimalizuje regeneraci pro viditelný a okamžitý napínací účinek. Zvyšuje soudržnost, hydrataci pevnost a hustotu pokožky.
90 minut / 2740 Kč

Ceník – bukální masáž v kosmetickém salonu TH

Bukální masáž, neinvazivní omlazení a lifting obličeje
Nový trend v péči o vaši pokožku. Provádí se z vnější i vnitřní strany obličeje (tedy také uvnitř úst), což stimuluje svaly obličeje na hlubším úrovni.
100 minut / 1700 Kč

Ceník – tělové rituály v kosmetickém salonu TH

DETOX – mořská řasa
Regenerační a detoxikační ošetření, které Vás zbaví přebytečné vody a toxínů. Sklidní a uvolní pokožku, kterou tonizuje a zpevňuje. Ošetření je zahájeno relaxační koupelí.
100 minut / 2480 Kč
Relaxační masáž TH
Masáž je zahájena koupelí, poté následuje relaxační masáž celého těla, pro uvolnění ducha i mysli.
100 minut / 2000 Kč
GOMMAGE – znovuzrození těla
Přírodní peeling z rozemletých mušlí. Odstraňuje odumřelé kožní buňky. Dvojí exfoliace epidermis (odstranění odumřelých buněk), příprava pokožky před létem, prodlužuje opálení, vytváří novou pleť, zlepšuje její vzhled a obnovuje buněční regeneraci do hloubky. Ošetření je zahájeno relaxační koupelí.
100 minut / 2450 Kč
BOOSTER MINCEUR – ODVODNĚNÍ
Tím, že působí na odbourávání tuků a odstraňování přebytečné vody v tkáních, ideálně připravuje hubnutí a zvyšuje výkonnost následně používaných krémů. Masáž od středu břich dolů za použití kombinace esenciálních olejů. Masáž.
105 minut / 2650 Kč
BOOSTER MINCEUR – CELULITIDA
Ošetření celulitidy a zpevnění celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem péčí pro pokožku. Pokožka těla je ošetřena exfoliantem a masážní rukavicí Massage Glove. Aplikovaný speciální booster je určen k započetí slimming efektu.
120 minut / 2650 Kč
BOOSTER MINCEUR – ZPEVNĚNÍ++
Tonizující ošetření na ochablé a povislé partie celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem je efektivní péčí pro pokožku. Oštření je take ideální pro volnou kůži povolenou snížením váhy.
120 minut / 2650 Kč
BOOSTER MINCEUR – SLIMMING
Ošetření zacílené na nechtěné tukové zásoby, slouží k zlepšní pevnosti a mikrocirkulace.Pravidelná tělová péče přispívá k formování postavy, zpevňuje siluetu těla a zesiluje kožní tkáň. Dochází k redukci celulitidy a nahromaděného tuku.
105 minut / 2650 Kč
Modelace těla BOOSTER LIFT C.V.S
Eliminuje odumřelé buňky pleťi, stimuluje cirkulaci, redukuje celulitidu,zlepšuje texturu pleti a tonizuje. Ošetření je zahájeno relaxační koupelí.
105 minut / 2700 Kč
Masáž hlavy
Speciální hmaty jemně ošetřují a uvolňují oblast ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje. Povzbuzuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje látkovou výměnu ve tkáních a blahodárně působí na pokožku hlavy a tím i na růst a výživu vlasů.
35 minut / 800 Kč

Ceník – přístrojová ošetření v kosmetickém salonu TH

REMODELING FACE MACHINE (ke kosmetickému ošetření)
Tvaruje obličej, krk a dekolt, redukuje kruhy kolem očí a tonizuje oční víčka, aby oči vypadaly větší, zlepšuje kvalitu pokožky a odstín, liftingový efekt je ohromující. To jsou jen některé příklady fungování přístroje Remodeling Face.
550 Kč
Mikrojehličkování – revoluční omlazení pleti
Neinvazivní bezbolestné ošetření, které stimuluje proces mikrocirkulace a přirozené tvorby kolagenu a elastinu. Má liftingový efekt a dokonale hydratuje spodní vrstvy, rychlejší proces hojení aknozní pleti a pigmentových skvrn.
90 minut / 2500 Kč
Lymfatická přístrojová masáž (pouze ke kosmetickému ošetření)
380 Kč

Ceník – služby navíc ke kosmetickému ošetření

Oční okolí PATCH DÉFATIGANTS (pouze ke kosmetickému ošetření)
630 Kč
Švýcarský zábal na nohy (pouze ke kosmetickému ošetření)
Bez použítí skalpelu a brusek. Jedná se o CALLUSPEELING-ULTRA obklady.
850 Kč

Vyberte si

Naše služby