Přístrojová ošetření

Dopřejte svému tělu dokonalu péči v našem kosmetickém salonu TH v Brně.

Remodeling Face Machine v kosmetickém salonu TH

Remodeling Face Machine

Remodeling Face Machine se používá ke změně dynamické architektury obličeje zvednutím povrchových a hlubokých tkání současnými proudy. Kombinace tří proudů (galvanických, středních a vysokých kmitočtů) znovu vytváří strukturu obličeje pro širší oči, výraznější lícní kosti, méně výrazné vrásky a jasnější definici kontury obličeje.  To jsou jen některé z účinků nejmodernějšího stroje na přestavbu Biologique Recherche. Výsledky lze vidět okamžitě

Module Mentonniere

Podbradový pás Mentonnière je příslušenstvím pro Remodeling Face®, který umožnuje lifting a restrukturalizaci specifických oblastí spodní částí tváří, oválu obličeje a krku. Má silný vyhlazující a tonizační účinek, který má okamžitý a trvalý liftingový efekt. Zlepšuje kvalitu epidermis a zvyšuje svalový tonus. Připravuje tkáň na možné kosmetické operace, nebo lékařské procedury a má pozitivní efekt na kvalitu pooperativních výsledků.

Elektrický proud může být použit ke stimulaci a posílení svalů. Elektrická svalová stimulace ( ESS) nebo Eletromiostimulace spočívá v aktivování svalových kontrakcí pomocí elektrických impulzů. Impulzy jsou generovány zařízením a pomocí elektrod dovedeny až k pokožce. Impulzy napodobují nervové impulzy z centrálního nervového systému a způsobují kontrakci svalů.

Doporučení 48 hod. po zákroku: neumývejte si vlasy, nechoďte do sauny ani do bazénu, nevyvíjejte sportovní aktivitu.

Mikrojehličkování – revoluční omlazení pleti

Metoda mikrojehličkování je výsledkem dlouhodobého výzkumu a je používána světoznámými a uznávanými instituty. Jedná se o neinvazivní bezbolestné ošetření, které stimuluje proces mikrocirkulace a přirozené tvorby kolagenu a elastinu. Má liftingový efekt a dokonale hydratuje spodní vrstvy.

  • Urychluje hojící procesy.
  • Působí proti bakteriím způsobujícím akné.
  • Reguluje nadměrnou produkci mazových žláz.
  • Urychluje regeneraci, zklidňuje. 
  • Působí proti depresním stavům. 

Navštivte náš kosmetický salon v Brně

Dopřejte své pokožce luxusní péči Biologique recherche. Nechte své tělo dokonale relaxovat.
Máte to blíž do Židlochovic? Zavolejte na tel. 739 294 431 a objednejte se do naší nové pobočky v Židlochovicích.

Rezervujte si termín

Vyberte si

Naše služby