Tělové rituály, masáže a zábaly

Každá procedura začíná zklidňující voňavou koupelí, skleničkou vychlazeného prosecca a malým občerstvením. V naprostém soukromí a při relaxační hudbě se dokonale uvolníte a odpoutáte svoji mysl od každodenního světa.

Tělové rituály v Salonu TH – dokonalý relax

Detoxikační ošetření

Detoxikační ošetření podporuje zeštíhlení a zpevnění problematických partií a proces odbourávání tuků. Základ procedury spočívá ve speciálním zábalu s blahodárnými účinky mořské řasy, která podporuje elasticitu pokožky a současně působí proti projevům celulitidy a snižuje obvod problematických partií. Po zábalu následuje sprcha a velmi příjemná relaxační masáž s vhodným zapracováním tělových produktů.

Zeštíhlující a zpevňující ošetření

Kompletní ošetření zacílené na nechtěné tukové zásoby, slouží ke zlepšní pevnosti a mikrocirkulace. Efektivní ošetření je posíleno o Booster Minceur. Zaměřeno na celkovou siluetu těla.

Zuzka vám ráda poradí vhodný typ ošetření

Objednání na masáže pouze telefonicky 739 294 431

Kosmetický salonu TH v Brně – novinka – masáž hlavy

Masáž hlavy

Masáž hlavy provádíme vsedě a vleže. Ošetřuje se při ní oblast ramen, horní části paží, šíje, oblast mezilopatkových a šíjových svalů, krku, hlavy a obličeje. Indická masáž hlavy se provádí přes oblečení, takže je vhodná i pro ty, kterým příliš nevyhovuje intimita např. při klasické masáži.

Masáž obličeje

Masáž Sculptural Face Lifting, která pracuje s Vašimi obličejovými svaly a tkáněmi na velice hluboké úrovni. Masáž “vytvaruje” Váš obličej a eliminují všechen přebytek jako jsou dvojitá brada, ochablé tváře, povislá víčka, povadlé ústní koutky či vrásky. 

Bukální, neboli ústní masáž, je nejúčinnější omlazující technikou masáží obličeje, která dramaticky obrací příznaky stárnutí pleti. Náš Královský rituál obsahuje právě tento typ procedury, kterou si mimo jiné pravidelně dopřávají známé tváře jako Jennifer Lopez či Meghan Markle. 

Při této masáži terapeutka pracuje s Vašimi obličejovými svaly nejen zvenku ale také intraorálně, přes Vaše otevřená ústa zevnitř. Tato revoluční metoda jako jediná umožňuje dosáhnout těch nejhlubších vrstev kůže, jako jsou svalová tkáň, vazy a kosti. Díky prácování na vnitřních struktůrách můžeme přirozeně odstranit hlubší blokády, uvolnit toxické látky, zjemnit hluboké vrásky, redukovat oteklost tváře a zpevnit, napnout a pozvednout Vaši pokožku. Výsledkem je viditelné snížení vizuálních známek stárnutí pleti bez chirurgických zásahů již po prvním ošetření. 

Kosmetický salonu TH v Brně – novinka – masáž obličeje

Navštivte náš kosmetický salon v Brně

Dopřejte své pokožce luxusní péči Biologique recherche. Nechte své tělo dokonale relaxovat.
Máte to blíž do Židlochovic? Zavolejte na tel. 739 294 431 a objednejte se do naší nové pobočky v Židlochovicích.

Rezervujte si termín

Vyberte si

Naše služby