Zpracování vašich osobních údajů

Jsme kosmetický Salon th s.r.o., se sídlem Obřanská 1115/43 614 00 v Brně, IČ: 080 42 586 DIČ: CZ 080 42 586, se spisovou značkou C111453, vedený u Krajského soudu v Brně.

Abychom vám mohli poskytnout služby našeho salonu, pracujeme s vašimi osobními údaji, jako jsou vaše jméno, příjmení, telefon či e-mail, a to zejména za účelem zpětné komunikace ohledně plnění služeb a zapsání vašeho termínu rezervace.

Tyto vaše údaje si archivujeme pouze ke svým zmíněným účelům, a to po dobu 10 let. K vašim osobním datům mají přístup pouze naši zaměstnanci, pověření evidováním údajů, kontaktováním nebo provedením dohodnuté služby. Vaše údaje nepředáváme třetí straně ani mimo Evropskou unii. Práce s vašimi osobními daty je umožněná díky tzv. GDPR (oprávněný zájem za účelem poskytování služby).

Pokud máte jakékoliv otázky ohledně dat, které zpracováváme, obraťte se na nás, prosím, pomocí kontaktních údajů uvedených na tomto webu. Nařízení GDPR vám umožňuje zjišťovat, s jakými vašimi osobními daty pracujeme, tato data změnit, nebo požádat o jejich smazání.

Navštivte náš kosmetický salon v Brně

Dopřejte své pokožce luxusní péči Biologique recherche. Nechte své tělo dokonale relaxovat.
Máte to blíž do Židlochovic? Zavolejte na tel. 739 294 431 a objednejte se do naší nové pobočky v Židlochovicích.

Rezervujte si termín