Služby

Kosmetický salon Terezy Hejmaly

Každý z nás má odlišnou pleť, stejně jako otisky prstů. Právě proto je na míru nastavená péče klíčem k úspěchu. Pokožka není jenom suchá, mastná, nebo problematická. Neustále se mění, dokonce i během dne. Proto vždy kosmetička zohledňuje její stav, roční období a mnoho dalších vnějších i vnitřních faktorů, které se na stavu pleti projevují. Každá klientka má tedy individuálně nastavenou péči s ohledem na to, jestli řeší dehydrataci, pigmentaci, akné nebo třeba symptomy stárnoucí pleti.

Originální metoda ošetření se vždy zakládá na třech fázích:
Prvním krokem je vyhodnocení stavu pleti. Inicializační fáze má za úkol vyčistit pleť, jemně exfoliovat a připravit ji, aby mohla v maximální možné míře vstřebat produkty aplikované během poslední fáze ošetření.

Nedílnou součástí ošetření s kosmetikou Biologique Recherche jsou masážní techniky každého kosmetického ošetření. Tyto techniky v kombinaci s produkty jsou natolik efektivní, že dokáží remodelovat tvář. Výsledkem jsou jasnější kontury, vypnutější pleť, a to bez použití invazivních metod nebo botoxu.

Kosmetika Biologique recherche

Francouzská kosmetika Biologique recherche – vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů (více než 20 % ve většině produktů). Žádná umělá parfemace, z důvodu zachování integrity receptu a prevence před alergickými reakcemi. Respektují původní strukturu aktivních ingrediencí a většina z nich jsou proto získávané během „studeného procesu“. Obsahují vysoce kvalitní kompozice a aktivní ingredience odpovídající kvalitě značky Biologique recherche. Produkty jsou formulovány tak, aby se vzájemně doplňovaly a bylo dosaženo okamžitých, výjimečných a vždy magických výsledků. Společně působí, aby čistily, vyrovnávaly, ošetřovaly, hydratovaly a chránily epidermis tak, aby pleť regenerovala v nejlepších podmínkách.

Produkty Biologique Recherche obsahují vysoce aktivní ingredience, které cíleně řeší dané problémy, z tohoto důvodu není možné zakoupit kosmetiku nikde jinde než v autorizovaných salonech po konzultaci s kosmetickou specialistkou. Musíte být ale trpěliví a naslouchat radám kosmetické specialistky.